Czy warto kupować chłodnicę używaną?

Na giełdach i szrotach ,na aukcjach często spotka się „wystawki” z częściami używanymi. W krajach zachodnioeuropejskich już dawno temu rynek zweryfikował ekonomikę i bezpieczeństwo kupna i zastosowania takich części, niestety w Polsce jeszcze niektórzy użytkownicy aut decydują się za zakup części używanych, z czego wynikają późniejsze problemy.

Czytaj dalej

Uwaga – ZŁODZIEJ

UWAGA-ZŁODZIEJ!!! W Twoim Aucie (Niesprawny układ turbodoładowania).
Specyfika polskich dróg, która destrukcyjnie wpływa na zawieszenie, swoje piętno odciska również na chłodnicach. Szczególnie te montowane w ciężarówkach. Podczas wielu tysięcy kilometrów wstrząsów i naprężeń ulegają szybkiemu zużyciu lub uszkodzeniu.

Czytaj dalej

Dlaczego warto dbać o klimatyzację

Użytkownicy pojazdów wyposażonych w klimatyzację bardzo często odnoszą błędne wrażenie, że są to elementy niewymagające konserwacji i serwisowania. Jako fachowcy z branży bardzo często spotykamy się z sytuacją, kiedy klient przyjeżdża do nas dopiero wtedy, gdy jego klimatyzacja zupełnie nie działa, nie zdając sobie sprawy, że w większości przypadków uszkodzenia powstają w skutek zaniedbań użytkownika. W skrajnych przypadkach „oszczędność” wynikająca z braku regularnej kontroli i serwisu prowadzi do uszkodzeń, których naprawa może pochłonąć grubo ponad 3 tyś. złotych.

Czytaj dalej

Zakupy w PSWNCH

Dlaczego kupować i serwisować w PSWNCH ?
PSWNCH zostało powołane w lipcu 2003 i skupia członków, właścicieli warsztatów, które tylko i wyłącznie specjalizują się w termice samochodowej.

Czytaj dalej